ביטוח נסיעות לברלין

ברלין היא עיר הבירה של גרמניה ואחת הערים היותר מודרניות ותיירותיות באירופה, כזו המציגה מצד אחת היסטוריה ארוכת שנים, ומצד שני מודרניזם, חדשנות, טכנולוגיה ושלל צבעוניות בעיר. המגיעים לברלין יוכלו ליהנות ממגוון רחב של אטרקציות, הכוללות מוזיאונים, אתרים המספרים את ההיסטוריה של העיר, פארקים מדהימים, שווקים רבים, גן חיות מרשים ועוד מגוון אטרקציות שפשוט לא נגמרות. לאלה מבניכם אשר אוהבים אדרנלין וחיים על הקצה, ישנן לא מעט פעילויות אתגריות ואקסטרים בברלין הכוללות פעילות סקי, פארק חבלים מטורף, בנג’י לאמיצים בלבד וטיולי אופניים עם מסלולים שונים. 

לאחר שהתרשמתם וקראתם על כל האטרקציות שמצפות לכם בעיר, הזמנתם מלון ורכשתם כרטיס טיסה במחיר משתלם ואפילו בחרתם את המקום בו תשבו במטוס, נותר לכם דבר אחרון לעשות, את הדבר הכי חשוב והוא לרכוש ביטוח נסיעות לברלין אשר יספק עבורכם הגנה למשך כל הטיול ויכסה עבורכם כל הוצאה בגין טיפולים רפואיים, בדיקות, אשפוז ואף ניתוחים מורכבים. החוק, אמנם, לא מחייב רכישת ביטוח נסיעות לברלין אך לטוס ללא ביטוח נסיעות משול לרולטה רוסית ואם יש דבר אחד חשוב שעליו לא מהמרים ולא לוקחים סיכון הוא על החיים שלכם ושל המשפחה. 

אם מטרת הטיול שלכם בברלין היא לטייל בין האטרקציות השונות וליהנות מיופייה של העיר מבלי לבצע פעילויות מאתגרות, תוכלו להסתפק בביטוח בסיסי אשר יכסה אתכם באופן מלא ובעל התאמה מלאה לאופי הטיול. אך אם הנסיעה שלכם לברלין תשלב גם פעילויות אקסטרים וספורט אתגרי, מומלץ מאוד לרכוש הרחבות לפוליסת ביטוח הנסיעות לברלין ולהתאימו לאופי הטיול האתגרי. ביטוח כזה יכלול פינוי מוסק, חילוצים, חיפושים באמצעות יחידת חילוץ, הטסה רפואית וכדומה. רבים הם האנשים אשר אינם מעוניינים לרכוש ביטוח נסיעות בטענה כי יש ברשותם ביטוח פרטי שיכסה את כל ההוצאות הרפואיות. טענה זו שגויה שכן ביטוח פרטי אמנם אכן מכסה עלויות רפואיות, אך כל זאת רק אם מדובר בשטח מדינת ישראל. ביטוח פרטי אינו מכסה הוצאות רפואיות בעת שהייתכם בחו”ל, לכן קחו זאת בחשבון והימנעו מהפתעות לא נעימות אשר יובילו להוצאות רפואיות גבוהות ומיותרות שכן בדיקת רופא הפשוטה ביותר בברלין במקרה הטוב עלותה תהיה כמה מאות אירו שיכולתם לחסוך באמצעות רכישה מהירה וקלה של ביטוח נסיעות לברלין. 

travel insurance to berlin

כיסויים הכרחיים בפוליסת הביטוח

פוליסת ביטוח הנסיעות לברלין כוללת מגוון רחב של כיסויים שיש לתת עליהם דגש, אשר בלעדיהם תאלצו להיגרר להוצאות רפואיות בסכומים של אלפי אירו ולעיתים אף יותר מכך. בעת קריאת הפוליסה לפני אישורה וחתימה על העסקה, עברו על הפוליסה היטב, ודאו כי מופיעים בה כל הסעיפים אשר תואמים את אופי הטיול שלכם וכי אין חריגות אשר בעת הצורך יפגעו בכם מאוד. הקפידו לקרוא את כל הסעיפים הקטנים אשר נראים לכם לא רלוונטיים שסביר מאד שתופתעו לגלות שהם בעלי חשיבות גבוהה וכוללים גובה כיסויים רפואיים, השתתפות עצמית, חריגות במתן טיפולים או ניתוחים. אם אתם מעוניינים לבצע פעילות אקסטרים, ציינו זאת בפני סוכן הביטוח אשר יוסיף הרחבות לפוליסה, שתספקנה לכם את כיסוי הביטוח ההולם אשר יגן עליכם בעיקר בפעילויות שכאלו המעמידות אתכם בסכנה תמידית לפציעה. כמו כן, אם ברצונכם לקחת עמכם ציוד יקר ערך כגון: מחשב נייד, מצלמה יקרה, תכשיטים, טאבלטים וכדומה, ודאו כי הפוליסה מכסה נזקים או גניבת ציוד וכי ישנו ביטוח על כבודה אשר אינה הגיעה אל היעד.  

עריכת השוואה בין חברות הביטוח

קיימות כיום אופציות רבות לרכישות פוליסות ביטוח נסיעות לברלין. שוק הביטוח הוא מאוד רחב וכולל חברות ונציגים רבים אשר ידאגו לומר לכם שהפוליסה אותה הם מציעים לכם היא האטרקטיבית ביותר בארץ וכי לא תוכלו לקבל הצעה יותר טובה ממה שהם מציעים. למרות זאת, ערכו השוואה ובדקו לעומק מספר פוליסות מחברות שונות בכדי לראות האם קיימים הבדלים משמעותיים בגובה הכיסוי, עלויות אשפוז, הוצאות רפואיות, הוצאות על תרופות וכדומה ולאחר שקלול כל הנתונים ורק אז, בחרו את הפוליסה המתאימה ביותר עבורכם וזאת אשר תגן עליכם בצורה מלאה בכל פעילות אשר אתם עתידים לבצע בברלין. חברות הביטוח יודעות כי אתם עורכים סקר מחירים בין כל חברות הביטוח אשר נמצאות עימם בתחרות מתמדת על כל לקוח ונתון זה יכול מאוד לעזור לכם כדי לקבל את ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם. לכן אל תמנעו מלדרוש הצעות טובות יותר שלרוב גם מתקבלות ביתר קלות.  

עלויות ביטוח נסיעות לברלין

ביטוח נסיעות לברלין מיועד לספק עבורכם כיסוי מלא אשר מותאם אישית לכל נוסע ולאופי הטיול אותו הוא מתכנן לעשות בברלין. פוליסת ביטוח משתנה בין חברות הביטוח וכתוצאה מכך גם המחירים משתנים ולרוב ינועו סביב 4-2 אירו ליום לפוליסת בסיס. כאשר אופי הטיול יכלול פעילויות אתגריות ואקסטרים, ההרחבות שתיאלצו לעשות לביטוח מתוקף כך, יובילו לעליית מחיר הפוליסה אשר מחירה ינוע סביב 10-8 אירו ליום. כמו כן, גיל המבוטח מעל 65, ההיסטוריה הרפואית שלו ומצב של הריון, יובילו לעליית מחירים ולבצוע התאמות מיוחדות בפוליסה. 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
מדריכים נוספים על
26 למרץ, 2020
משווקי פשפשים עם הכל מהכל ועד שווקים המציעים יצירות אומנות – השווקים של ברלין
22 לנובמבר, 2020
המדריך השלם לאוכל טבעוני בברלין – כזה שגם טעים, גם מזין, גם בריא ואפילו לא יקר במיוחד
29 לאפריל, 2020
כל המידע שאתם צריכים כדי להגיע לברלין בראש שקט וליהנות מהטיול בה כמו שצריך
מדריכים נוספים בנושא
26 למרץ, 2020
עלויות לטיול בגרמניה למי שלא רוצה להישאר עם חור בכיס, וגם למי שאוהב להתפנק ומוכן לשלם על זה
26 לספטמבר, 2020
מנקניקייה במגש קרטון ברחוב ועד צלי בשר עם כרוב כבוש בצד – כך לא תישארו רעבים בגרמניה
26 למרץ, 2020
כל הדרכים לטייל בגרמניה עם המשפחה והילדים מבלי להשתעמם לרגע אחד

וזה ממש לא הכל...