טיסות לדיסלדורף

הכי פשוט, הכי זול, הכי משתלם - מזמינים טיסה עכשיו:

יש הרבה סיבות לבקר בדיסלדורף (Dusseldorf), בין אם אתם תיירים ובין אם אתם אנשי עסקים. זוהי אחת הערים החשובות בגרמניה (היא הבירה של מדינת נורדריין-וסטפאלייה), והמיקום שלה במערב המדינה, בסמיכות לגבולות של לוקסמבורג, צרפת והולנד, הופך אותה ליעד מושלם בטיול הכולל מספר מדינות אירופאיות. העיר מתהדרת ברמת חיים גבוהה, חיי לילה עשירים, היסטוריה שמתחרה בעתיקות שבערי אירופה (על אף הנזק הכבד שספגה העיר בזמן מלחמת העולם השנייה), ועוד. בסופו של דבר, דיסלדורף מתאימה לכל סוגי המבקרים, ויהיו אלה תרמילאים בטיול אחרי צבא או פנסיונרים המטיילים בניחותא ובתקציב גבוה יותר.

נוסף על ההיסטוריה הרבה והתרבות העשירה, בדיסלדורף תמצאו את הקהילה היהודית השלישית בגודלה בגרמניה. חיים בה קרוב לשמונת אלפים יהודים, ותוכלו למצוא בה מוסדות קהילתיים רבים. המטיילים בעיר יוכלו להיעזר בשירותיו של בית חב"ד המקומי, שגם הוא מהגדולים בגרמניה.

dusseldorf flights

מתי מומלץ להגיע לדיסלדורף?

כל מי שטייל אי פעם באירופה, יודע שהזמן העמוס ביותר מבחינה תיירותית כמעט בכל עיר אירופאית הוא עונת הקיץ. בחודשים הללו, בדגש על החודשים יוני עד אוגוסט, המוני תיירים פוקדים את העיר ומעמיסים מאוד על אתרי התיירות ונקודות העניין שלה. שני הגורמים העיקריים לתופעה הזו הם הן מזג האוויר הנוח יחסית (זכרו שבהיותה מדינה מרכז אירופאית, החורף בגרמניה יכול להציב אתגר לא קטן בפני המטיילים), והן החופשה מבתי הספר ומוסדות הלימוד האחרים, שדוחפת את תושבי אירופה בכלל, ושאר העולם בפרט, לטייל בכל רחבי היבשת. נוסף על חודשי הקיץ, דיסלדורף ידועה בעומס התיירים הפוקדים אותה בתקופת חג המולד, אז נפתחים בעיר עשרות שווקים צבעוניים וחגיגיים המציעים את מרכולתם לתיירים מכל רחבי אירופה והעולם. 

שתי התקופות הללו, בדגש על עונת הקיץ, מתאפיינות בעליית מחירים משמעותית בכל הנוגע לשירותי תיירות כגון מקומות לינה, טיסות ומחירי אטרקציות. מי שיבחר לטייל בדיסלדורף בקיץ, צריך להיות מוכן לכך שהוא הולך לשלם סכום גבוה משמעותית מאשר מי שמטייל מחוץ לעונה. 

לעומת זאת, האמיצים שמוכנים לאתגר את עצמם עם מזג אוויר מתעתע, כזה שיכול לסגור אתכם ימים שלמים בתוך אטרקציות מקורות, יגלו שהחורף הוא התקופה המושלמת למציאה של דילים משתלמים במיוחד על טיסות, מלונות ושאר ירקות. העלות של טיול מחוץ לעונת התיירות יכולה להיחתך בצורה משמעותית, בטח אם מתכננים את הטיול בצורה נכונה ומספיק זמן מראש.

טיסות ושדות תעופה בדיסלדורף

לאחר ההקדמה הזו, אין זה פלא ששדה התעופה בדיסלדורף (DUS) הוא אחד העמוסים ביותר באירופה בכלל, ובגרמניה בפרט. מדובר על השדה השלישי בגודלו באירופה מבחינת עומס תעבורתי, כשבשנת 2019 עברו בו יותר מ-25 מיליון נוסעים מכל רחבי העולם. אמנם רוב הנוסעים בו נעים בתוך אירופה, אך רבות מהטיסות הפוקדות אותו מגיעות מיעדים אחרים כמו המפרץ הפרסי, צפון אמריקה ועוד. בהתחשב בנתונים האלו, אתם יכולים להיות בטוחים שהשדה הזה יוכל להציע לכם את כל השירותים הנדרשים עבור כל סוג של תייר.

לשמחתנו, בשדה התעופה בדיסלדורף תוכלו למצוא טיסות ישירות אל ישראל וממנה, המופעלות על ידי חברת אל על. הקו החל לפעול ביוני 2019, וכולל שלוש טיסות שבועיות אל השדה הבינלאומי של העיר.

עבו מי שרוצה לטוס באחד מהתאריכים שבהם אין טיסה ישירה מישראל לדיסלדורף, או מעדיף בלי קשר לטוס עם עצירת ביניים, ניתן להגיע לדיסלדורף גם באמצעות נחיתה בשדה התעופה של העיר בון (CGN), המרוחקת רק כחצי שעה נסיעה מדיסלדורף. גם כאן מדובר בשדה תעופה בגודל מרשים, עם תעבורה שנתית של יותר מ-12 מיליון נוסעים בשנה. השדה משרת בעיקר טיסות פנים-אירופאיות, אך תוכלו להגיע אליו גם מחוץ לאירופה. על מנת להגיע אליו מישראל, תצטרכו לעשות עצירת ביניים בשדה גדול אחר כדוגמת שדה התעופה בציריך, במינכן או בווינה. 

אם אתם כן מעדיפים להגיע בטיסה ישירה, ומשם להמשיך בתחבורה ציבורית או ברכב שכור, הקרבה של דיסלדורף לגבול עם הולנד מאפשרת לכם לקחת טיסה ישירה מתל אביב לאיידנהובן, ומשם לנסוע לדיסלדורף המרוחקת כשלוש שעות וחצי של נסיעה בתחבורה ציבורית (ופחות מזה ברכב). טיסות ישירות בין איידנהובן ומישראל מבוצעות על ידי חברת טראנסאביה, 3 פעמים בשבוע. כמובן שתוכלו להגיע לדיסלדורף דרך שדה התעופה באיידנהובן גם באמצעות טיסות לא ישירות, בימים אחרים בשבוע. 

מבחינת מחירים, העלות של טיסה לדיסלדורף יכולה להשתנות מאוד בהתאם לעונת התיירות ולביקוש לכרטיסים. טיסה לדיסלדורף עצמה תעלה לרוב לא פחות מ-100 עד 150 דולר אמריקאי לכרטיס הלוך חזור, כשבעונת התיירות המחירים יכולים להכפילו ולשלש את עצמם. גם טיסות ליעדים קרובים אחרים, כמו איידנהובן, בון או אפילו אמסטרדם, עולות פחות או יותר כך.