מתכוננים לחופשה בגרמניה

לפני נסיעה למדינה ענקית כמו גרמניה, עם המון אופציות להעביר חופשה מושלמת בכיף, כדאי לדעת קצת מידע בסיסי שיעזור לכם לתכנן את הטיול כמו שצריך – מזג האוויר, עלויות, מקומות, נסיעות, ביטוחים ועוד כל מה שצריך כדי לנסוע וליהנות בראש שקט. המדריכים האלה שהכנו לכם יעשו לכם קצת סדר בראש והרבה חיים קלים. צאו לדרך.

גרמניה היא פדרציה, מה שאומר שהיא מחולקת למדינות ומחוזות רבים, מה שעוד אומר שהיא מרושתת מצפון ועד דרום בהמוני מלונות, בתי הארחה והוסטלים מכל הרמות, הסוגים והתקציבים. אין מי שלא יצליח למצוא את המקום שמתאים לו בכל עיר שבה יבחר לבקר בגרמניה, אבל כדי להפוך את המשימה הזו לפשוטה וכיפית כבר עשינו לכם חצי עבודה. הנה הטובים והמומלצים ביותר מבין המלונות בכל רחבי גרמניה.

גודלה של גרמניה מאפשר לכם לבקר בה לסוגים שונים של חופשה, והיא מציעה במקביל גם טבע פראי ומתפרץ, גם אורבניות מדויקת, גם חדשנות וגם ערים היסטוריות ועתיקות. החלק היפה הוא שאפילו לא צריך לבחור ואפשר ליהנות מכל העולמות. לפני זה כדאי לעיין במדריכים שלנו על ערים ואזורים בגרמניה כדי לדעת מה מחכה לכם ולהחליט מה לעשות קודם.

לילדים וגם לגדולים, ליחידים, זוגות, קבוצות או משפחות – האטרקציות בגרמניה לא נגמרות, ואפשר לעבור מממקום אחד לשני, מטיול שלישי לרביעי, מאירוע חמישי לשישי, במשך שבועות מבלי להתעייף. הטיולים השווים ביותר במדינה העצומה הזו, שמשלבים גם טבע וגם אורבניות, מחכים לכם כאן במדריכים של פשוט גרמניה.

את היעילות הגרמנית אפשר לראות לא רק בתחבורה אלא גם באיכות המוצרים שתמצאו בכל רחבי המדינה – ממוצרי חשמל יקרים ועד בגדי וינטג’ זולים בחנויות יד שניה. הגרמנים יודעים לעשות את הדברים כמו שצריך, ואם אתם בעניין של קניות הבעיה הכי גדולה שתהיה לכם היא איך לסחוב את הכל בחזרה הביתה.

עלו ממש לאחרונה

הדבר הכי חשוב לנו הוא להישאר מעודכנים ולספק מידע אמין שיסייע לכל מי שיקרא אותו להרכיב חופשה בגרמניה בדיוק על פי מידותיו. בגלל זה אנחנו לא נחים וממשיכים לעדכן בכל פעם כשיש אירוע חדש, אטרקציה מעניינת או עוד אזור ששווה ביקור וטרם כתבנו עליו. כאן למטה תמצאו את המדריכים האחרונים שעלו לאתר, ותוכלו להמשיך להתעדכן במידע הכי מהימן ורלוונטי ברשת. ואחרי שתחזרו אל תשכחו לספר לנו איך היה 🙃

1 לינואר, 2021
ממלונות פאר ויוקרה ועד גסטהאוסים בתקציב נמוך. מצאו את המלון שלכם בגרמניה
28 לנובמבר, 2020
כמו בכל עיר (כמעט) בגרמניה, גם פוטסדאם מתהדרת בטבע נפלא ומסלולים שנמתחים לאורכו ולרוחבו
28 לנובמבר, 2020
דיסלדורף היא לא רק תעשייה, פלדה ורכב, אלא גם היסטוריה, טבע וטיולים. בואו נצא לטיול
26 לנובמבר, 2020
מבתי סוהר מתקופת מלחמת העולם השנייה ועד העיירה שבה נולד ופעל מייסד הנצרות הפרוטסטנטית
24 לנובמבר, 2020
עשרות שנים שהושמדה כמעט כליל, דרזדן מזמינה אתכם לטייל בסביבתה ולא להרגיש שהיתה פה פעם מלחמה
22 לנובמבר, 2020
למרות שקלן היא ממש אחלה עיר, אם תרצו לצאת קצת ולחוות משהו אחר תמיד טוב שיהיו לכם כמה המלצות מוכנות